Вихідці з Tesla створили власний електрокар

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Седан планують доставляти першим замовникам вже наступного року.

Американський стартап Lucid Motors вже підготував свій перший електрокара Air на 95%.

Замовники отримають свої авто наприкінці 2020 року, пише пресслужба Lucid Motors.

Також повідомляється, що сума депозиту за електрокар була знижена.

У базовій комплектації Lucid Air отримає мотор потужністю 400 кінських сил, який розташується на задній осі. "Заряджена" версія вже буде мати повний привід і загальну потужність двигунів у тисячу кінських сил. Авто зможе проїжджати без підзарядок понад 640 км.

За базову комплектацію покупцям доведеться віддати близько $60 тисяч, а за "нафаршировану" – від $100 тисяч.

На електрокар вже відкрито передзамовлення. Для броні на покупку авто необхідно внести депозит у розмірі тисячу доларів. Раніше ця сума становила $2,5 тисячі.

Компанія Lucid Motors була заснована дванадцять років тому під назвою Atieva колишніми віце-президентами Tesla Бернардом Це і Пітером Роулінсоном (головний інженер Tesla Model S), а також колишнім шеф-дизайнером північноамериканського підрозділу Mazda Дереком Дженкінсом.

2016 року марка Lucid представила розкішний електричний седан Air, наступного року провела кілька заходів, а потім зникла з радарів ЗМІ. Зараз фірма оприлюднила відкориговані плани Air.

Нагадаємо, що бренд Rivian найбільше наблизився до Tesla. Стартап отримав мільярди інвестицій. Amazon і Ford вчергове передали масштабну суму на розвиток бренду.

Наступна публікація