Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модель plus-size Ешлі Грем розповіла, як народжувала сина вдома

Також новоспечена мама пояснила вибір імені малюка.

Модель plus-size Ешлі Грем, яка 18 січня вперше стала мамою, розповіла, як малюк з'явився на світ.

Знаменитість разом з чоловіком Джастіном Ервіном записала подкаст, де поділилася подробицями народження сина. Як зізналася Ешлі, пологи відбувалися у їхньому з чоловіком домі у Брукліні. Хлопчик народився на тиждень пізніше запланованого терміну.

У подкасті модель пояснила, чому обрала пологи саме вдома.

"Якби я народжувала в лікарні, то боялася і хвилювалася б набагато сильніше. Але оскільки я була вдома, то увімкнула комфортне тьмяне світло, могла з'їсти, що хотілося, побути в ліжку або басейні", – сказала Грем.

Разом з Ешлі та її чоловіком вдома також були акушерка і доула - помічниця під вагітності і під час пологів, що надає практичну, інформаційну та психологічну підтримку.

Розповіла й про свій розклад дня Ешлі перед пологами. Модель прокинулася о 5 ранку – саме тоді у неї почалися перейми. Потім Ешлі поснідала з чоловіком і навіть зайнялася йогою. Після 15 хвилин вправ у Грем відійшли води.

"Труднощі, пов'язані зі зміною мого тіла, а також самі пологи дозволяють мені встати і сказати: "Я зробила це і пишаюся собою". Мені хочеться, щоб і інші жінки почувалися настільки ж непереможними", - пояснила молода мама.

Ешлі Грем_2
instagram.com/ashleygraham

Цікаво, що хлопчика батьки назвали Айзеком Менеліком Джованні Ервіном. Ім'я Айзек чоловік Ешлі обрав доволі давно, Менелік – на честь першого імператора Ефіопії. Це ім'я означає "син мудрого". На ньому свій вибір Ешлі та Джастін зупинили після подорожі до Ефіопії на Різдво. Ну а Джованні є даниною італійському корінню батька малюка.

Нагадаємо, днями plus-size модель Ешлі Грем замилувала першими знімками новонародженого малюка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції