На концерті Анастасії Приходько вибухнув прожектор

На концерті Анастасії Приходько вибухнув прожектор

Анастасія Приходько / Фото: instagram.com/prykhodko_official

Це сталося під час концерту виконавиці у Чигирині.

Українська співачка Анастасія Приходько шокувала, що просто під час її концерту вибухнув прожектор.

Про це виконавиця розповіла у своєму Instagram. Інцидент стався у місті Чигирин Черкаської області, де артистка виступала 17 квітня. Знаменитість зізналась, що не на жарт перелякалася. Ба більше, Анастасія Приходько серйозно замислилася над тим, щоб сходити до церкви, адже під час її концертного туру "Холодно" відбуваються різні неприємні події.

"У мене під час концерту вибухнув прожектор…Що не день, то якісь пригоди. Треба до церкви! Дякую, Чигирине, за підтримку!" – поділилася артистка.

Анастасія Приходько висловилася про концерт у Чигирині / Фото: instagram.com/prykhodko_official

Співачка також розповіла, як їй даються концерти в Черкаській області. Анастасія Приходько говорить, що в Черкасах часто лунають сигнали повітряної тривоги. Виконавиця зізналась, що їй неабияк лячно, коли під час загрози обстрілів вона перебуває в незнайомому місці.

"У Черкасах так багато тривог. Я коли вдома, то не так хвилююсь. Коли я десь у незнайомому місті, то просто лячно", –  зізналась виконавиця.

Анастасія Приходько в Черкасах / Фото: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Приходько потрапила в ДТП, коли їхала з концертом до міста Чорнобай. Співачці довелося викликати евакуатор, адже авто не могло їхати своїм ходом.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація