"Відкриття року" Alekseev представив композицію із індійськими мотивами

Артист презентував пісню "Снов осколки".

Молодий співак Alekseev, якого визнали "Відкриттям року" на цьогорічній премії Yuna,  заспівав магічний трек із індійськими мотивами.

У тексті пісні багато слів запозичених з мантри - священного тексту в індуїзмі.

"Руни" – це  система пізнання мудрості, "агми" - слово сили, скріплення або призову, "ноче силу" - звернення до Маре - богині ночі.

Використання автентичних індійських інструментів і древніх словосполучень з мантри додають пісні унікального східного колориту. Не дивлячись на це, сингл "Снов осколки" вийшов дуже сучасним та танцювальним.

Артист розповів про творчі плани на найближче майбутнє.

"Я дуже радий, що ми не йдемо в своєму розвитку по протоптаній дорозі в жанрі" П'яного сонця ". Нам багато хто радив заспівати ще три, як мінімум, подібні пісні, мовляв, цей прийом в розкручуванні завжди працює і гарантує успіх. Але я вже на цьому етапі хочу показати, що я різноплановий артист і можу собі дозволити різні експерименти в своїй творчості. Завтра, наприклад, мені захочеться заспівати щось з року і якщо це вийде зробити переконливо, я не хочу собі в цьому відмовляти. Мені не хочеться співати одну довгу повільну пісню протягом декількох років. Подобається весь час бути несподіваним і спонтанним ", - наголосив Alekseev.

Нагадаємо, фіналіст "Голосу країни" Alekseev у новому кліпі від Бадоєва втопив своє аlter ego.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: