Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звинувачений у педофілії Вуді Аллен підтримав рух проти сексуальних домагань

Режисер заявив, що це він повинен бути обличчям онлайн-руху #MeToo.

Культовий голлівудський режисер Вуді Аллен, якого названа донька звинуватила у педофілії, зробив важливу заяву в рамках руху #MeToo, який виступає проти сексуальних домагань та насильства.

82-річний кінорежисер в інтерв'ю аргентинській новинній програмі Periodismo Para Todos повідомив, що підтримує рух #MeToo і вважає, що це допомагає справедливо наказати винуватих у Голлівуді.

Також Вуді Аллен зауважив, що протягом всієї своєї кар'єри завжди мав на знімальному майданчику прекрасні стосунки з усіма жінками, повідомляє ВВС.

"Знаєте, це я повинен бути хлопчиком з плакату #MeToo. Я створював фільми протягом 50 років, працював зі сотнями акторок – зірками та початківцями - і ніколи жодна з них не пропонувала нічого непристойного. У мене завжди були прекрасні стосунки", - заявив Аллен.

Він також знову почав спростовувати обвинувачення в сексуальному нападі на свою дочку Ділан Ферроу, коли їй було сім років.

"Це те, що уважно розглядала влада протягом 25 років, і всі дійшли висновку, що це неправда", - додав Аллен.

Нагадаємо, що сам Вуді Аллен неодноразово опинявся в центрі сексуальних скандалів: він одружився на своїй названій дочці, в той час коли друга його названа донька, у подробицях розказала як він її домагався. Доречі нещодавно ці обвинувачення спростував названий син Аллена Мозес Ферроу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції