Бразилія претендує на розробку Чорноморського шельфу

Бразильська компанія Petrobras зацікавлена у співпраці з українськими підприємствами з видобутку нафти і газу в Чорному морі.

Бразилія пропонує Україні розглянути можливість спільного видобування на шельфі Чорного моря нафти і газу, повідомив посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело.

"Нещодавно відбувся візит фахівців бразильської компанії Petrobras, які зацікавлені у співпраці з українськими підприємствами з видобутку нафти і газу в Чорному морі", - заявив губернатор штату Парана Карлос Альберто Ріше під час зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

"Наразі є хороші новини, зокрема, наміри налагодити спільне виробництво газогенераторів, які встановлюються на платформи з видобутку газу і нафти. Таке виробництво планується в Бразилії у співпраці з українською компанією "ЗаряМашпроект". За цим проектом, Petrobras планує закупити 200 згаданих турбін протягом десяти років", - зазначив посол Бразилії.

Зараз тривають переговори для пошуку оптимального вирішення питання щодо геологічної розвідки і видобутку нафти і газу в Чорному морі.

Прем'єр-міністр України у відповідь на звернення посла Бразилії зазначив: "Я доручу Міністерству економічного розвитку і торгівлі провести необхідну роботу".

Нагадаємо, національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та італійська компанія ENI S.р.A. 28 липня 2011 року підписали угоду про співробітництво з метою дослідження геологічних властивостей надр України на суходолі та шельфі Чорного моря.

Читайте також:

Італія добуватиме в Україні нафту і газ

Ресурсів Чорноморського шельфу вистачить на 50 років

Туреччина допоможе Україні розробляти Чорноморський шельф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: