НБУ повідомив про дефіцит готівкової валюти в Україні

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НБУ повідомив про дефіцит готівкової валюти в Україні

Фото: Associated Press

Клієнти банків можуть вільно переказувати власну валюту на свої рахунки.

Нестача готівкової валюти в касах банків спричинена підвищенням попиту населення, а припинення сполучення вплинуло на доставлення валюти.

Про це повідомили у Національному банку України.

Наразі на коррахунках банків зосереджено 8 млрд дол. США безготівкової валюти.

"Клієнти можуть вільно переказувати власну валюту на свої рахунки, відкриті в інших банках, конвертувати одну безготівкову валюту в іншу. Але через припинення авіаперевезень та закриття кордонів готівкові долари та євро доставляються в Україну з затримкою. Враховуючи карантинні заходи, запроваджені країнами світу та Україною, Національний банк разом із банками вирішує вказану проблему із тимчасовою нестачею готівкової валюти в касах банків", - йдеться у заяві регулятора.

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

16 березня у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація