Кожен другий українець готується до повторення кризи

Кожен другий українець готується до повторення кризи

Кожен другий українець готується до повторення кризи

74,8% українців побоюються того, що економічна криза може повторитися.

Три чверті українців побоюються повторення економічної кризи і майже половина - готується до його настання. Про це свідчать результат опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

Так повторення кризи побоюються 74,8% респондентів. 10,3% вважають, що цього не буде, 5,3% просто ще не замислювалися над цим питанням, а 8,5% не змогли дати відповідь на поставлене запитання. При цьому майже половина (48,2%) українців вже готуються до можливого наступу економічної кризи, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Згадуючи події осені 2008 року, лише 16,6% респондентів зазначили, що криза ніяк не вплинула на них. Якщо ж говорити про тих, кого економічні проблеми торкнулися, то за результатами опитування, кожному четвертому урізали зарплату, стільки ж - втратили роботу, 8,4% були змушені змінити професію, 4,2% не змогли виплачувати кредит, а 1,3% - втратили бізнес.

Результати опитування свідчать, що лише 41,2% українців за три роки змогли вирішити проблеми, що виникли у них в результаті економічної кризи. 43,8% - частково впоралися зі своїми особистими проблемами. А 13,7% респондентів ще не "стали на ноги" після кризи 2008 року.

Як повідомлялось, Європейський банк реконструкції та розвитку порахував, що від економічної кризи постраждали майже 50% українців.

Читайте також:

Українців лякають обвалом гривні і дефолтом

Українці постраждали від економічної кризи більше, ніж росіяни і поляки

Друга хвиля кризи зблизить Україну і Росію

Економічна криза скоротила ріст заробітної плати удвічі

Повʼязані теми:

Наступна публікація