Милованов розповів про зростання ціни на нафту та вплив на Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання цін на нафту погано впливає на економіку України.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов розповів, що ціни на нафту зросли на 2-4% через ліквідацію Сполученими Штатами іранського генерала Касима Сулеймані. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Сьогодні вночі США ударом з повітря в Багдаді вбили важливого іранського генерала. Азійські ринки цінних паперів зреагували падінням, а ціни на нафту зросли на 2-4%.

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Четвер, 2 січня 2020 р.

За його словами, азійські ринки цінних паперів відреагували падінням.

"Сьогодні вночі США ударом з повітря в Багдаді вбили важливого іранського генерала. Азіатські ринки цінних паперів відреагували падінням, а ціни на нафту зросли на 2-4%", - написав міністр.

На запитання, яким чином це вплине на економіку України, Милованов написав, що "в цілому поки що не зрозуміло", проте зазначив, що зростання цін на нафту негативно впливає на українську економіку.

Нагадаємо, раніше в результаті ракетного удару США поблизу міжнародного аеропорту в Багдаді був ліквідований командир елітного підрозділу "Аль-Кудс" Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) генерал-майор Касем Сулеймані.

Відео Суд зобов'язав власників і орендарів "БРСМ-нафта" сплатити десяткам людей моральну компенсацію

8-го червня 2015 року на "БРСМ-нафта" стався вибух. Вогонь охопив три резервуари із бензином. Рятувальники кілька годин поспіль намагалися загасити пожежу, але полум'я перекинулося ще на кілька резервуарів. Вогонь забрав життя 5 людей, 240 тонн нафтопродуктів потрапили у ґрунт і водойми. Місцеві скаржилися на погіршення здоров'я, на шкоду, що завдали їхнім господарствам.

Суд зобов'язав власників і орендарів "БРСМ-нафта" сплатити десяткам людей моральну компенсацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції