Потрапити у топ Doing Business: Гончарук назвав амбітну мету уряду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі Україна посідає 64 місце в рейтингу.

Кабінет міністрів поставив собі мету за найближчі три роки вивести Україну в першу десятку рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business.

Про це у своєму відеоблозі заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Наша держава має величезний потенціал і може перебувати навіть у першій десятці. Саме таку мету ми перед собою ставимо на найближчі три роки", - сказав він.

Зазначимо, Україна піднялася на сім пунктів у рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64 місце серед 190 країн світу. Найбільший прогрес за останній рік Україна продемонструвала за двома компонентами: захист міноритарних акціонерів та отримання дозволу на будівництво.

Звіт Doing Business - це рейтинг простоти ведення підприємницької діяльності, дозволяє визначити якість правил регулювання підприємницької діяльності, що підвищують чи обмежують ділову активність, та їхнє застосування у 183 країнах, а також вибраних окремих містах.

Світовий банк розраховує цей індекс від 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволу на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків, законодавчий захист контрактів тощо.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції