Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні є все для стрімкого економічного зростання - Гончарук

Голова уряду вважає, що українська економіка зростатиме найближчим роками.

Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що макроекономічна ситуація в Україні дуже сприятлива для стрімкого економічного зростання. Про це він заявив під час презентації стратегії розвитку фінсектора до 2025 року.

"За нашими оцінками, макроекономічна ситуація в Україні дуже сприятлива для зростання. У нас в Україні є все, щоб стрімко зростати найближчими роками", - вважає глава уряду.

В якості аргументів він назвав зростання міжнародних резервів, уповільнення інфляції та зниження вартості запозичень.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави - мовляв, він нічого не тямить в економіці.

Справжність цих записів не підтверджена. Подібна нарада в такому складі була місяць тому, в середині грудня, про що свідчить новина на сайті Нацбанку.

Пресслужба Кабміну зазначила, що "не має інформації щодо справжності жодного аудіо- чи відеозапису, що розповсюджуються у мережі Інтернет. Інформація щодо заяви про відставку прем'єр-міністра не відповідає дійсності".

16 січня Олексій Гончарук прокоментував аудіозапис, на якому він нібито негативно висловлюється про президента Володимира Зеленського під час наради. "Останнім часом проти мене особисто і проти уряду розгорнулися масовані медіаатаки у соціальних мережах та засобах масової інформації. Це свідчить про те, що наша команда на правильному шляху", - заявив він.

Відео Інформація про відставку прем'єра Олексія Гончарука не відповідає дійсності - Кабмін

Так Кабінет міністрів відреагував на інформаційну бомбу, що вибухнула напередодні ввечері. Анонімний YouTube-канал поширив в мережі аудіо, де голоси, схожі на голоси прем'єра, міністерки фінансів Оксани Маркарової та заступниці голови НБУ Катерини Рожкової, звучать на службовій нараді. Гончарук, зокрема, не надто коректно висловлюється щодо розуміння президентом фінансової ситуації і критично - щодо своїх знань економіки.  

Інформація про відставку прем'єра Олексія Гончарука не відповідає дійсності - Кабмін

Залиште свій коментар

Вибір редакції