Таємне стане явним: гороскоп на 15-16 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Двадцять друга місячна доба, що розтягнулася на два календарних дні, добре підходить для будь-якої розумової роботи – успіх чекає на вчених, письменників і журналістів. Це також час, коли таємне може несподівано стати явним – як власні, так і чужі секрети виявляться відомими оточенню.

Овен

Ідеї, що приходять в голову цього часу, необхідно ретельно фіксувати, але тільки розробляти їх потрібно буде пізніше, зараз час для цього ще не настав.

Телець

Під час вирішення важливих питань бажано звернутися до свого життєвого досвіду – швидше за все, щось подібне вже траплялося, тому і необхідно вчинити відповідно.

Близнюки

Професійний успіх буде прямо залежати від можливості зібратися і зосередитися, "роззява ліві двері справа" зможе завалити будь-яку справу.

Рак

Як у професії, так і в особистому житті вдасться знайти відповіді на запитання, які довго не давали спокою, – на превеликий подив виявиться, що "скринька відкривалася просто".

Лев

Надаючи допомогу друзям і близьким, не варто чекати на їхню миттєву подяку – швидше за все, її не буде. Але – за законом бумеранга – добром за добро можуть відплатити зовсім інші люди.

Діва

Не рекомендується планувати цього часу серйозні справи, краще зосередитися на дрібницях, яких накопичилося вже чимало – саме вони заважають просуватися вперед.

Терези

Рекомендується максимально упорядкувати цей час: скласти докладний план і неухильно дотримуватися його, в іншому разі великий ризик потрапити до цейтноту.

Скорпіон

Надавши допомогу і підтримку тим, хто цього потребує, можна буде не тільки по-іншому – з позитивної точки зору – подивитися на світ, але і отримати "плюсик" до карми.

Стрілець

Дізнавшись чужу таємницю, не варто – навіть якщо дуже захочеться – розповідати про неї третім особам, це може загрожувати серйозним конфліктом – краще взагалі про неї забути.

Козеріг

Поділившись грошима або іншими матеріальними благами з тим, хто відчуває в них потребу, вдасться забезпечити собі постійний і стабільний дохід у майбутньому.

Водолій

Щоб уникнути травм, потрібно відмовитися від занять спортом – особливо екстремальними його видами, водіння машини на підвищеній швидкості і перетягування важкостей.

Риби

Не варто нікого обдурювати навіть у дрібницях, все одно спроба виявиться невдалою і безпорадною, а репутація в результаті може серйозно постраждати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції