Дейтинг майбутнього: самотня старість скасовується

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Марина Фролова вважає, що скоро клієнтами шлюбних агентств і сайтів знайомств стануть наші бабусі. Або, вірніше, бабусі наших онуків.

Останніми роками все переходить в онлайн, а карантин на планеті ще більше посилив цю тенденцію: покупки, спорт, навчання, медицина, оренда, пошук роботи і так далі. І чим далі, тим більше ми проводимо часу в Інтернеті. У реальному житті знайомляться теж, але треба розуміти, що в онлайн-дейтингу є усталені правила і тренди.

Сьогодні одним кліком мишки або рухом пальця сенсорним екраном смартфона або планшета можна знайти хлопця з Мексики або домовитися про побачення в Дубаї, Торонто або Цюриху, коли ти скоро летиш у робочих справах. Недарма ж про власників міжнародних сайтів знайомств пише Forbes, і вони вже давно мільярдери.

Хто популярний на сайтах 2020-го

Нещодавно я прочитала свіже дослідження щодо дейтингу. Такі дослідження проводяться в різних країнах регулярно. Статистика свідчила, що на сайтах найчастіше пишуть дівчатам 18+, з віком привабливість на сайті падає. У чоловіків же привабливість зростає до 50 років, а потім повільно йде на спад. До речі, виявилося, що чоловіки з хорошою освітою більш популярні. Дуже освічені жінки – ні.

Це статистика на цей рік. Думаю, років через двадцять привабливими чоловіки будуть залишатися до 70 років. Ви бачили, який вигляд мають американські актори Том Круз (58 років) і Бред Піт (56 років)? А уявіть, що вони будуть мати такий самий вигляд і в 70. І взагалі, люди почнуть одружуватися і заводити дітей ще пізніше, ніж сьогодні. Ось, приміром, культовий режисер Квентін Тарантіно вперше одружився і став батьком у 55 років.

Не секрет, що в розвинених і багатих країнах багато жінок народжують першу дитину після 35, а то і 40 років (спасибі технологіям). А хтось (не тільки чоловіки) і зовсім дозріває для батьківства-материнства років до 50. До 30-35 люди вчаться і живуть в своє задоволення. Нещодавно два німецьких, бездітних старих холостяки під 50, які мають набагато молодший вигляд, радісно розповідали мені новину про берлінського тата свого друга, у якого в 71 рік народилася дитина. І чим далі, тим більше буде таких "молодих" татусів.

Найпопулярніші ж у цій сфері (на сайтах знайомств) – молоді красуні модельної зовнішності. Ця тенденція не зміниться навіть через сто років. Якщо жінки ще можуть заплющити очі на недоліки чоловіка (товстий, старий, низький, худий і т. д.), особливо якщо він щедрий, водить по ресторанах або у нього гарне авто/квартира. А раптом він ще відомий і багатий! Чоловіки ж обирають за зовнішністю. Ні для кого не таємниця, що гарні фото на сайті – перша запорука успіху. Навіть якщо у вас не дуже довгі ноги і не дуже хороша шкіра, то врятують фільтри і фотошоп. Подивіться на дівчат в соціальних мережах. У тому ж Instagram. Ви ніколи не взнаєте їх у реальному житті, тому що вони мають інакший вигляд. Звичайно, ошуканство не завжди добре. Проте хороші фото допоможуть вам виманити чоловіка хоча б на перше побачення. Правда, досвідчені користувачі сайтів часто просять відеодзвінок або фото без фотошопу до першої зустрічі.

Вікові наречені

Думаю, через двадцять років все зміниться. Коли моєму поколінню буде п'ятдесят, ми матимемо вигляд на тридцять завдяки сучасній фармакології і медицині, а Інтернетом вільно користуватимуться навіть дев'яносторічні. Зараз це складно уявити, але вже сьогодні на міжнародних сайтах знайомств сидить велика кількість сімдесятирічних. І кілька разів я зустрічала чоловіків за 80. Я, до речі, знаходжу коментарі від людей такого віку на різних американських сайтах, де купую вітаміни:

– Мені 84 роки. Я п'ю ці вітаміни вже 5 років. Почуваюся чудово

На відміну від України, за кордоном люди в цьому віці вміють користуватися Інтернетом. До речі, цієї осені відбудуться вибори президента у США. Головним американським політикам в районі 80. Водночас вони мають чудовий вигляд, літають у всьому світі. У нас же, на жаль, просто стільки не живуть.

Я весь минулий рік перекладала на вечірках і побаченнях американського агентства в Києві. Майже 100% наречених були віку 60+. Наречені – на 20-30 років молодші. Деякі наречені виглядали досить свіжо, особливо "грошові". Найчастіші секрети краси, якими вони ділилися: щорічні обстеження в клініках за всіма профілями, спорт, вітаміни.

А ось на вечірках, які в Києві роблять вже тридцять років, контингент був ще "крутішим". Жінки – від 18 до 70, а найстарший наречений був у віці 92 років. І він досить швидко знайшов собі пару. 80-річні чоловіки, що мають вигляд,  як мій 81-річний батько, який зібрався на дачу, – дідусі з милицями на таких заходах завжди користуються популярністю серед жінок усіх віків. 60-річні чоловіки мають вигляд як їхні 40-річні сини (підтягнуті, підфарбовані волосся без сивини і хороші зуби).

На міжнародних шлюбних сайтах стоїть ліміт за віком для чоловіків – від 18 до 75 років. Правда, всі знають, що чоловіки стають достатньо платоспроможними приблизно з 37 років. До цього чоловіки молоді, нестабільні і не шукають сім'ї або чогось серйозного.

Вік українських жінок на сайтах набагато менший і закінчується приблизно на 50-55 роках. Нещодавно прочитала інтерв'ю пластичного хірурга, в якому він розповідав про свою найбільш вікову пацієнтку. 61-річна жінка продала дачу. На ці гроші зробила нові груди. Незабаром знайшла чоловіка з США і переїхала до нього жити.

Світ змінюється, населення старішає і масово освоює нові технології.

Сотні мільйонів людей на міжнародних сайтах знайомств шукають пару. Погана англійська, німецька, французька, іспанська, корейська? Завантажте в телефон текстовий або голосовий перекладач, який миттєво перекладе з вашої мови на іноземну. І неважливо, скільки вам років.

Читайте також: Завидний наречений під час карантину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції