Топ-5 поганих хлопців Голлівуда

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони п'ють, вживають заборонені препарати, лаються та б'ються, але це не заважає нам, знаючи про них все, знову і знову закохуватися в них, коли ми бачимо їх на кіноекрані.

Колін Фаррелл. "Ходячий скандал"

Колин Фаррелл
Getty Images
Колін Фаррелл

Ще зовсім недавно Коліна Фаррелла називали "ходячим скандалом": його вибухонебезпечна ірландська натура ніколи не знала спокою – здавалося, актор знайде привід, щоб посваритися, а потім і навіть побитися з телеграфним стовпом. Не дивно, якщо врахувати, що Колін, за його власними словами, за один раз може випити сорок (!) пляшок пива. Алкогольне сп'яніння часто відігравало з Фарреллом злий жарт і штовхало його на необачні вчинки. Йому, наприклад, нічого не варто було публічно роздягнутися до трусів, щоб продемонструвати зображений на них ірландський трилисник – Колін запевняє, що нижня білизна з цим символом приносить йому удачу. Витівки Фаррелла ледь не коштували йому роботи – йому перестали пропонувати ролі з побоювання, що він, хильнувши зайвого, зірве фільмування або влаштує скандал.

У свій час писали, що актор став розсудливим і весь вільний час проводить з дітьми – синами Генрі Джеймсом. Останній вимагає особливої уваги батьків – хлопчик страждає на рідкісне генетичне захворювання –синдром Ангельмана, що супроводжується затримкою психічного розвитку і нападами. Фаррелл дійсно вже дванадцять років не вживає алкоголь і наркотики, і, щоб закріпити ефект, у квітні 2018 року заявив про своє бажання лягти до реабілітаційної клініки – так би мовити, задля профілактики.

Чарлі Шин. Бешкетник

Чарли Шин
Getty Images
Чарлі Шин

Вибухонебезпечний характер Чарлі Шина давно став притчею во язицех. Що тільки не виробляв актор протягом своєї кар'єри: він пив, вживав наркотики, влаштовував оргії з дівчатами легкої поведінки і бешкети в готелях, в яких жив, залишаючи після себе уламки розбитого вщент посуду і меблів. Закономірним результатом такого способу життя став діагноз, який поставили Чарлі в 2011 році: ВІЛ. Цікаво, що навіть цей прикрий факт не завадив Шину користуватися божевільною популярністю у жінок – крім порноактрис, з якими останнім часом любить розважатися актор, в його житті з'явилася якась Джулс, яка, можливо, стане його четвертою дружиною.

Рассел Кроу. "Нестерпний"

Рассел Кроу
Getty Images
Рассел Кроу

Рассел Кроу заслужив прізвисько "нестерпного" – під впливом винних парів він здатний на будь-які "подвиги": актор може побити будь-ккого, хто в таку хвилину стане у нього на шляху. Так, одного разу він запустив телефоном у готельного портьє, влучив нещасному просто в обличчя і завдав йому "образу третього ступеня". Зірку розлютило те, що він не зміг дотелефонувати до дружини в Австралії, тому він у гніві висмикнув апарат з розетки і кинув ним у службовця, мабуть, вирішивши, що саме той винен у поганій якісті зв'язку. Тоді актор дивом уникнув реального в'язничного терміну – Кроу врятували публічне вибачення, яке він попросив у побитого готельного службовця. Це не єдиний випадок рукоприкладства Кроу – раніше від нього діставалося телепродюсеру Малкому Джеррі і партнерові по фільму, за бійку з яким актора вигнали зі знімального майданчика.

Переступивши п'ятдесятирічний вік, Кроу став на шлях перевиховання: він перевіз сім'ю з Лос-Анджелеса до Австраліі, вважаючи, що там на його дітей чекає менше спокус. Саме там актор зробив не менш важливий для нього вчинок – він охрестився в каплиці свого австралійського маєтку.

Джуд Лоу. Бабій

Джуд Лоу
Sunday Mirror
Джуд Лоу

Джуд Лоу нестриманий у стосунках з жінками. По-перше, він їх б'є: багато шанувальників актора пам'ятають, як їхній кумир вдарив жінку-папараці Харшу Копал. Вся провина нещасної полягала в тому, що вона хотіла сфотографувати Лоу, який виходив з бару. Тоді поведінку актора назвали неджентльменською, але він дав зрозумів, що стороння думка з цього приводу його не цікавить.

По-друге, красень Лоу їх зраджує, як це було з його численними пасіями, включаючи Сієнну Міллер, якій він морочив голову цілих вісім років, поки остаточно не кинув. Актор, як кажуть у народі, не може пропустити жодної спідниці, що часом призводить до не найприємніших несподіванок, як це було з новозеландською моделлю Самантою Берк, яка народила Лоу доньку Софію. Джуд категорично відмовлявся визнавати дитину, тому його колишній пасії довелося вдатися до експертизи ДНК, яка підтвердила її правоту. Але незважаючи на всі пов'язані з цією історією хвилювання Лоу не зробив серйозних висновків – він, як і раніше, збирає колекцію жінок, наступаючи на ті самі граблі.

Шайа Лабаф. "Божевільний"

Шайа Лабаф
Getty Images
Шайа Лабаф

У молодого дарування Шайї Лабафа репутація людини, яка постійно порушує всі можливі правила і закони. Варто йому трохи випити, як він починає робити речі, які сам, протверезівши, не може пояснити. Все почалося з історії в чиказькій аптеці, в яку актор зайшов о другій годині ночі з абсолютно нешкідливою метою – купити сигарет. Але заклад не був цілодобовим, тому Лабафа попросили на вихід, але він відмовився – вивести актора вдалося тільки за допомогою поліції, йому навіть висунули звинувачення в "незаконному вторгненні", яке, втім, згодом зняли.

Далі, як кажуть, більше. Наступний скандал Лабаф влаштував у ресторані, де голосно кричав і сміявся, зачіпав інших відвідувачів, і, зрештою, поліз у бійку, за що і був побитий. Актор весь час сідає за кермо в нетверезому стані, за що його заарештовує поліція. Звичайно, Шаю випускають після сплати штрафу, на яких він незабаром зубожіє. Загалом, актора недаремно називають "божевільним" – деякі всерйоз припускають, що у актора серйозні проблеми з психікою.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції