Еволюція слоганів Apple: як компанія щороку презентує нові iPhone

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як змінювалися слогани, під якими Apple презентувала нові iPhone, протягом останніх 12 років

Слоган – одна зі складових формування іміджу майбутнього продукту. Нередодні презентації Apple, текстову трансляцію якої вестиме TСН.ua, ми вирішили згадати, як саме еволюціонували слогани, під якими компанія презентувала нові iPhone, протягом останніх 12 років. 

iPhone 2G: Apple винаходить телефон заново

Найперший смартфон від Apple з’явився на світ у 2007 році. Хоч він і мав досить скромні технічні параметри, проте містив також багато новаторських рішень, серед яких сенсорний дисплей, що базується на мультитач технології. Телефон вийшов відразу під двома досить амбітними слоганами  "Apple винаходить телефон заново" та "Це ще тільки початок". 

iPhone 3G:  iPhone, на який ви чекали

Друга модель iPhone отримала модифікований дизайн - металеву кришку позаду замінили на пластикову панель - та покращені технічні параметри. Вона також мала два слогани: "iPhone, на який ви чекали" та "Перший телефон, що зміг перевершити iPhone".

iPhone 3GS: Найшвидший та найпотужніший iPhone з-поміж тих, що існують

Новинка від Apple не сильно відрізнялася від попередньо моделі, але мала потужніше «залізо», зокрема, процесор, більший об’єм пам’яті (32 Гб), а також кращу камеру. Слоган сповна відображав ці зміни і звучав так: "Найшвидший та найпотужніший iPhone з-поміж тих, що існують"

iPhone 4: Це змінює все. Знову

Четверта модель iPhone запам’яталася відразу кількома інноваціями. Смартфон було оснащено екраном Retina, камерою 5 Мп та кращою операційною системою. Змінився й дизайн – телефон отримав обрамлення з нержавійної сталі та задню панель з алюмосилікатного скла. Така кількість змін позначилася і на слогані. Він звучав так: "Це змінює все.Знову".

iPhone 4s: Найбільш вражаючий iPhone  з-поміж тих, що існують

iPhone 4s став першим телефоном, що вийшов після смерті Стіва Джобса. Значних змін у плані дизайну від не зазнав, проте його було обладнано голосовим асистентом Siri, камерою на 8 Мп, процесором на 2 ядра та вбудованою пам’яттю до 64 Гб. Він вийшов під слоганом  «Найбільш вражаючий iPhone з-поміж тих, що існують»

iPhone 5: Найбільше, що траплялося з iPhone, з часів появи iPhone

Ця модель iPhone ознаменувала початок нової ери для смартфонів від Apple. У 2012 році екран iPhone вперше став більшим – довжиною 4 дюйма замість 3,5. Він також отримав фронтальну камеру та потужніше «залізо». Проте саме через зміни у розмірі йому дали слоган  «Найбільше, що траплялося з iPhone, з часів появи iPhone»

iPhone 5s: Передове мислення

Незважаючи на те, що iPhone 5s багато у чому був схожий на свого попередника, у ньому Apple вперше використала технологію Touch ID, що дозволяла ідентифікувати людину за її відбитками пальців. Можливо, саме тому ця модель iPhone вийшла під слоганом «Передове мислення».

iPhone 5C: Для яскравих

Цей телефон з’явився на світ разом з iPhone 5s, проте дещо від нього відрізнявся. Він менше коштував, мав менш потужний процесор та не підтримував Touch ID. Виходила ця модель аж 5 кольорах: синьому, рожевому, жовтому, зеленому та білому. Слоган перегукувався з зовнішнім виглядом і звучав так: «Для яскравих».

iPhone 6/ iPhone Plus: Більше, ніж просто більше

Покоління iPhone 6 вийшло під слоганом «Більше, ніж просто більше».: iPhone 6 отримав екран розмірів 4, 7 дюйма, а iPhone 6 Plus – 5,5. Технічні параметри, порівняно з попереднім поколінням, значним чином не змінилися. Телефони були обладнані процесором на 2 ядра та камерою на 8 Мп та мали об’єм пам’яті 128 Гб.

iPhone 6s / 6s Plus: Єдине, що змінилося, - усе

Нові iPhone отримали екран 3D Touch, оперативну пам’ять на 2 Гб, камеру 12 Мп, що дозволяє знімати відео високої якості, а також фронтальну камеру 5 М. І хоча iPhone 6s значним чином нагадував попередню модель, він вийшов під амбітним слоганом «Єдине, що змінилося, - усе»

iPhone SE: Мала форма у своїй найкращій формі

iPhone SE став найпотужнішим 4-дюймовим iPhone. Він отримав чимало оновлень, зокрема, камеру 12 Мп, а також потужний процесор, аналогічний до процесору iPhone 6s. Смартфон вийшов під слоганом «Мала форма у своїй найкращій формі».

iPhone 7 / 7 Plus: Це 7

Apple презентувала іPhone 7 та iPhone 7 Plus у 2016 році. Зовні телефони нагадували iPhone 6s та iPhone 6s Plus, проте мали деякі суттєві відмінності. Так, наприклад, кнопка Home стала повністю сенсорною, а роз’єм для навушників прибрали. Слоган нового покоління iPhone був досить простим і звучав так: "Це 7"

iPhone 8/ iPhone 8 Plus: Сяйво розуму

Телефони iPhone 8 та iPhone 8 Plus отримали новий дизайн (передня та задні панелі були виготовлені зі скла), потужніше «залізо», зокрема, новий процесор A11 Bionic, та можливість заряджатися бездротово. Вони вийшли під слоганом "Сяйво розуму".

iPhone X: Скажи "привіт" майбутньому

Флагман лінійки 2017 року містив багато небачених раніше змін. Він став першим смартфоном Apple з дисплеєм 5,8 дюйма, який займав майже усю передню панель телефона. Зверху телефон мав характерну "моноброву". Як і iPhone 8 та iPhone 8 Plus, він отримав новий процесор A11 Bionic. У iPhone X, вперше за увесь час існування iPhone, компанія повністю прибрала кнопку Home. Флагман отримав слоган "Скажи "привіт" майбутньому".

iPhone XS та iPhone XS Max: Герої великого екрану

Минулоріч компанія представила три нові смартфони. iPhone XS та iPhone XS Max отримали OLED дисплей з довжиною діагоналі 5, 8 та 6,5 дюйма, потужніший процесор A12 та подвійну камеру 12 Мп. Смартфони підтримують дві SIM - звичайну та електронну. iPhone XS та iPhone XS Max представлені у золотому, сірому та космічно-сірому кольорах. Ще однією новинкою став iPhone Xr. Телефон оснащено 6,1-дюймовим LCD-дисплеєм, процесором A12 та одинарною камерою 12 Мп. 

Нагадаємо, щорічна презентація Apple, протягом якої компанія представить свої останні технологічні новинки, відбудеться сьогодні, 10 вересня, у Театрі Стіва Джобса у Купертіно, Каліфорнія. Очікується, що протягом неї компанія покаже три моделі iPhone. ТСН.ua вестиме онлайн-трансляцію події. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції