Луценко прокоментував свою відсутність на засіданні Ради

Генпрокурор чекав на запрошення.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що не отримував запрошення на засідання Верховної Ради, тому й не прийшов.

Про це він написав у Facebook.

"Нагадую - я не хлопчик за викликом. Прийде запрошення - буду", - написав він.

Луценко прокоментував свою відсутність на засіданні Ради
Еспресо.TV

Генпрокурор чекав офіційного запрошення до парламенту, де вже ввечері будуть розглядати подання на зняття недоторканності з 5 народних депутатів.

Своєю чергою вранці його речниця Лариса Сарган повідомила BBC Україна, що він перебуває у відрядженні. "Графік Генпрокурора формується на день-два, а то і на тиждень наперед. Враховуючи його роботу в комітетах протягом минулого тижня, накопичилася робота, яку далі відкладати було неможливо", - пояснила вона.

Наразі ж генпрокурор вже у будівлі парламенту, повідомляє журналіст Кристина Бердинських у Twitter.

Нагадаємо, у вівторок, 11 липня, Рада восьмого скликання зібралася на пленарне засідання. Сьогодні депутати збиралися розглядати подання про зняття недоторканності з Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Виступ генпрокурора Юрія Луценка з цих питань у парламенті мав відбутися о 12:30. Проте, з невідомих причин очільник ГПУ не з'явився у Раді. Згодом Парубій повідомив, що Луценко завітає до сесійної зали о 16:00. 

Натомість народні депутати вимагали негайної появи генпрокурора, блокували трибуну та навіть вимагали відставки Луценка. Парубій оголосив перерву, а після неї взагалі закрив засідання. 

ВідеоПід ВР активісти вимагають притягнути до відповідальності нардепів, яких підозрюють у скоєнні злочині

Залиште свій коментар