Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд почав перехід на цифровий документообіг - Дубілет

Проєкт запрацював 1 жовтня.

В Україні стартувала система електронного документообміну між державними органами і міністерствами. Передбачається, що за декілька місяців паперовий документообмін буде зведено до мінімуму.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет, передає "Інтерфакс-Україна".

"Система, яка дозволяє не користуватися традиційною паперовою формою, працює. Але я впевнений, що в жовтні держоргани так просто, миттю, повністю на неї не перейдуть", - сказав міністр.

Посадовець розповів, що від 1 жовтня в уряді почали проводити щотижневу статистику і працювати з кожним органом, який генерує паперові документи, окремо. Дубілет висловив сподівання, що упродовж декількох місяців до електронного документообміну перейде більшість держорганів.

"Думаю, упродовж одного-двох місяців зведемо паперовий документообмін, за винятком секретних, до мінімуму ", - додав міністр.

Відео Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Трудові книжки – на звалище історії. Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет пропонує замість тонн паперу та непотрібних копій або довідок – запровадити електронні версії документів. Це торкнеться як держслужбовців, так і всіх нас. Які саме зміни плануються та як до цього ставляться люди – дізнавався Сніданок.   

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Нагадаємо, раніше Дмитро Дубілет анонсував скасування обміну паперовими документами між державними органами і пояснив, як це працюватиме. За його словами, щомісяця органи держвлади направляють одне одному десятки чи сотні тисяч паперових документів і припинити це планується від 1 жовтня. Однак, поки йдеться про скасування обміну паперовими документами, а не обігу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції