Зеленський назвав дедлайн для розслідування справ Майдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вимагає реальних результатів розслідування справ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розслідування справ Майдану продовжиться, і наголосив на важливості реальних результатів розслідування злочинів щодо учасників Революції гідності.

Про це повідомили у пресслужбі глави держави.

"Для вшанування пам’яті кожного загиблого музею недостатньо. Нам потрібні реальні результати розслідування справ Майдану. Ми просили посилити групу слідчих, об’єднати їх. Я думаю, що вони спільно працюватимуть і в прокуратурі, і в ДБР. Там буде 52 людини. Ми всі хочемо результату. Було б добре, щоб 20 лютого (День Героїв Небесної сотні - прим.ред.) ми були вже з якимось результатом. Дуже хотілось би", – сказав Зеленський під час заходів до Дня Гідності та Свободи у Києві.

Також президент зазначив, що родини загиблих та все суспільство мають обов’язково отримати відповіді, а винні – покарання.

Своєю чергою рідні загиблих попросили Зеленського посилити відповідальність за паплюження пам’яті героїв та закликали поліпшити соціальний захист родичів загиблих.

"Я вам обіцяю і зроблю все, про що ви сказали. Ми вдячні за ваших рідних, за близьких, які віддали свої життя", – резюмував він, запевнивши, що готовий зустрічатися з родинами Героїв Небесної сотні.

Відео 21 листопада – День Гідності та Свободи

15 років тому українці стали на захист своєї свободи та гідності. 6 років тому – на захист свого майбутнього. День Гідності та Свободи – час об'єднуватись!

21 листопада – День Гідності та Свободи

Раніше повідомлялося, що розслідуванням справ, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуь представники ДБР. Голова ДБР Роман Труба заявив, що розслідування злочинів, пов'язаних з масовими протестами у 2013-2014 роках на Майдані, тимчасово призупиниться через нестачу слідчих

Залиште свій коментар

Вибір редакції