Зеленський озвучив свої головні пріоритети

Зеленський озвучив свої головні пріоритети

Він переконаний, що це - не "романтичні обіцянки".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для нього головними пріоритетами є закінчення війни з Росією та повернення українських територій.

Про це очільник української держави сказав в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

"Коли я щось обіцяю, це – не просто порожні слова. Закінчення війни та повернення українських територій — це мій головний пріоритет. І це не якісь романтичні обіцянки", - зазначив Зеленськи. 

Але він пояснив, що втілити такі обіцянки – не просто.

"Але ми вже багато чого досягли. Ми повернули 140 осіб з полону. Ми здійснили розведення військ. Там більше не стріляють, майже ніхто не гине. За винятком однієї смерті, втрат протягом семи тижнів більше не було. Це всі бачать, і Європа теж це бачить. Іноді бувають постріли з боку сепаратистів. Але ми не відповідаємо на них, і це добре", - цитує Wiener Zeitung Зеленського.

Президент України підкреслив, що на тимчасово непідконтрольних уряду територіях Донбасу існує гуманітарна катастрофа та чимало осіб хворі на коронавірус.

"Але люди, які живуть в окупованій частині Донбасу, також бачать, як живуть українці по той бік фронту — краще. У шахтарів на окупованому Донбасі все погано: вони не отримують нормальної заробітної плати й повинні платити високі ціни на воду та електроенергію. Якщо терпіння людей там у якийсь момент вичерпається, то можуть також виникнути заворушення", - зауважив Зеленський.

"Я знаю, що там багато людей, які в душі є українцями. Я не хочу, щоб вони помирали. Цим людям нелегко, багато хто зникає у в’язницях, оскільки вони відзначають такі свята, як День незалежності України. Наші солдати, яких ми звільнили, сказали, що вони перебували у в’язниці разом з проукраїнськими громадянами. Там багато людей, які думають проукраїнськи", - резюмував президент України. 

Читайте також:

Відео Зеленський відвідав Суми і назвав дату проведення зустрічі "Нормандської четвірки"

Уже цього тижня, 11 вересня, відбудеться зустріч радників лідерів країн  "Нормандської четвірки". Президент назвав дату її проведення, перебуваючи у Сумах. Там Володимир Зеленський привітав місцевих акторів з присвоєнням театру імені Щепкіна статусу Національного, пообіцяв фінансування на реконструкцію аеропорту. А вранці відвідав Меморіал героям АТО та поспілкувався з ветеранами та їхніми сім`ями. Наголосив, що держава робитиме усе можливе для збереження режиму тиші на Донбасі, навіть не зважаючи на те, що Росією були порушені домовленості.

Зеленський відвідав Суми і назвав дату проведення зустрічі "Нормандської четвірки"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів