Ліга чемпіонів онлайн: результати матчів 2-го туру групового етапу

Ліга чемпіонів онлайн: результати матчів 2-го туру групового етапу

Associated Press

"Шахтар" у Києві прийняв "Інтер", а "Динамо" в Мюнхені зіграло проти "Баварії".

28-29 вересня відбулися матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/22. Боротьбу за перемогу в найпрестижнішому турнірі Європи ведуть 32 клуби.

Україну в основному раунді ЛЧ представляють два клуби - київське "Динамо" (отримало пряму путівку як чемпіон країни) та донецький "Шахтар" (подолав кваліфікацію).

По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Володарі третіх місць перейдуть до Ліги Європи, де в стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли другі місця в групах ЛЄ.

  • "Динамо" виступає в групі E, де суперниками команди Мірчі Луческу є: "Баварія", "Барселона" і "Бенфіка". Кияни стартували в турнірі домашньою нічиєю з португальським клубом.
  • "Шахтар" змагається у квартеті D разом з "Інтером", "Реалом" і "Шерифом". Донеччани в першому матчі сенсаційно програли чемпіону Молдови.
  • Третій тур групового етапу ЛЧ запланований на 19-20 жовтня: "Шахтар" - "Реал", "Барселона" - "Динамо".
  • Фінал - 28 травня 2022 року (Санкт-Петербург, Росія).
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Вівторок, 28 вересня
19:45 Група C АЯКС Емблема ФК «Аякс Амстердам» 2:0 Бешикташ БЕШИКТАШ
19:45 Група D ШАХТАР Емблема ФК «Шахтар Донецьк» 0:0 Емблема ФК «Інтер Мілан» ІНТЕР
22:00 Група A ПСЖ Емблема ФК «ПСЖ Париж» 2:0 Емблема ФК «Манчестер Сіті» МАНЧЕСТЕР СІТІ
22:00 Група A РБ ЛЕЙПЦИГ Емблема ФК «РБ Лейпциг» 1:2 Емблема ФК «Брюгге» БРЮГГЕ
22:00 Група B ПОРТУ Емблема ФК «Порту» 1:5 Емблема ФК «Ліверпуль» ЛІВЕРПУЛЬ
22:00 Група B МІЛАН Мілан 1:2 Емблема ФК «Атлетіко Мадрид» АТЛЕТІКО
22:00 Група C БОРУССІЯ ДОРТМУНД Емблема ФК «Боруссія Дортмунд» 1:0 Спортинг Лісабон СПОРТИНГ
22:00 Група D РЕАЛ Емблема ФК «Реал Мадрид» 1:2 Шериф ШЕРИФ
 
Середа, 29 вересня
19:45 Група F АТАЛАНТА Емблема ФК «Аталанта Бергамо» 1:0 Янг Бойз ЯНГ БОЙЗ
19:45 Група H  ЗЕНІТ Емблема ФК «Зеніт» 4:0 Мальме МАЛЬМЕ
22:00 Група E БАВАРІЯ Емблема ФК «Баварія» 5:0 Емблема ФК «Динамо Київ» ДИНАМО
22:00 Група E БЕНФІКА Бенфіка 3:0 Емблема ФК «Барселона» БАРСЕЛОНА
22:00 Група F МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД Емблема ФК «Манчестер Юнайтед» 2:1 Вільярреал ВІЛЬЯРРЕАЛ
22:00 Група G ВОЛЬФСБУРГ Вольфсбург 1:1 Емблема ФК «Севілья» СЕВІЛЬЯ
22:00 Група G ЗАЛЬЦБУРГ Емблема ФК «Зальцбург» 2:1 Лілль ЛІЛЛЬ
22:00 Група H  ЮВЕНТУС Емблема ФК «Ювентус Турин» 1:0 Емблема ФК «Челсі» ЧЕЛСІ
             

 

Наступна публікація