Французька міністерка назвала свого нерішучого кота "Brexit"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тварина проситься вийти на вулицю, але так і не виходить.

Французька міністерка з питань європейських справ сказала, що назвала свого кота "Brexit" через його нерішучий характер.

Про це повідомляє The Independent.

Наталі Луазо розповіла виданню Le Journal du Dimanche, що її вихованець щоранку голосно нявчить, щоб його випустили на вулицю, а коли вона відкриває двері, він відмовляється виходити.

"Він будить мене кожен ранок, нявчить до смерті, тому що він хоче вийти, а потім, коли я відкриваю двері, він залишається на місці, не визначившись, а потім здивовано дивиться на мене, коли я виганяю його", - розповіла Луазо.

Нагадаємо, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. Напередодні парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу.

Парламент Великої Британії 15 січня провалив голосування за затвердження угоди про вихід країни з Європейського союзу. Наступного дня депутати також не змогли набрати необхідних голосів для оголошення вотуму недовіри уряду Терези Мей. 

Зауважимо, офіційний вихід Британії зі складу Євросоюзу заплановано на кінець березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

ВідеоПарламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди

Велика Британія виходитиме з Європейського Союзу лише з угодою, яка регулюватиме торгівлю, перетин кордону та працевлаштування. Таке вирішили на засіданні парламенту. Британські депутати голосуватимуть за перенесення дати виходу країни зі складу ЄС.

Парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції