Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко заявив про натяки Кремля приєднати Білорусь до Росії

Росія продовжує політичний та економічний тиск на Білорусь.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував натяки про приєднання республіки до РФ в обмін на низькі ціни на нафту, які звучать з боку російського керівництва.

Про це Лукашенко розповів на зустрічі з колективом Світлогірського целюлозно-картонного комбінату, повідомляє БЕЛТА.

Глава республіки заявив, що ні білоруський, ні російський народи ніколи не захочуть піти цим шляхом

Лукашенко також повідомив, що Білорусь продовжить купувати нафту у інших країн, навіть якщо вона буде дорожче російської.

"Білорусь продовжить диверсифікувати закупівлі, щоб кожен рік 31 грудня не стояти на колінах", - підкреслив президент країни.

Лукашенко також розповів, що його переговори з президентом Росії Володимиром Путіним в Сочі 7 лютого були своєрідними.

"Я акуратно виводив розмову на те, що разом ми багато чого зробили", - сказав глава держави.

Лукашенко додав, що на зустрічі з Путіним вони зачепили і тему ситуації на сході Україні.

"Постраждали наші люди. Війна абсолютно дурна, нетямуща, братовбивча. Цього бути не повинно", - підкреслив президент Білорусі.

Нагадаємо, 7 лютого у Сочі відбулася зустріч президентів РФ і Білорусі. Під час переговорів Олександр Лукашенко не зміг домовитися з Володимиром Путіним про нижчу ціну на російську нафту.

Раніше повідомлялося, що Білорусь знайшла тимчасову альтернативу російській нафті.

14 січня перший віце-прем'єр Білорусі Дмитро Крутой заявив, що Білорусь не влаштовують умови роботи російських компаній і тому вона шукає альтернативи поставкам нафти. Зокрема, Мінськ направив відповідні пропозиції Україні, Азербайджану, Казахстану, Польщі і країнам Балтії.

10 січня повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ, згідно з яким запровадив екологічний податок на транзит нафти по трубопроводах, які проходять через територію країни.

Відео "Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Ще ближче підступитися до України і захопити вже північні кордони Росія усе активніше намагається через Білорусь. Москва економічним тиском та погрозами схиляє Мінськ до угоди про поглиблену інтеграцію. І розуміє, очевидно, під цим не лише економічну співпрацю, але й військову. У Мінську проти такого зближення вже другий день тривають протести. І крапку у цьому - могли б поставити вже сьогодні.

"Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Залиште свій коментар

Вибір редакції