Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молдова посилює надзвичайний стан через загрозу поширення коронавірусу

До охорони порядку залучають армію.

Задля боротьби з новою коронавірусною інфекцією у Молдові посилюють надзвичайний стан.

Про це заявив прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку, передає NewsMaker.

Повідомляється, що від 25 березня в містах і селах країни будуть заборонені прогулянки в парках та інших громадських місцях для запобігання ризику поширення захворювання. До охорони порядку залучають армію.

"Від 25 березня, в містах і селах закриють доступ в усі парки, майданчики та інші громадські місця, щоб зупинити поширення вірусу. За дотриманням громадянами цих рішень стежитимуть співробітники МВС. На цьому етапі вже необхідно на допомогу поліції залучати військовослужбовців для охорони правопорядку", - сказав Кіку.

Також пенсіонерам старшим 63 років заборонено буде виходити з дому і перебувати в громадських місцях без крайньої необхідності. Винятки - поїздки на роботу, якщо її неможливо виконувати вдома, походи в магазин, до лікаря і інші поїздки, які не можна скасувати, зокрема, на похорон, за власними потребами чи для вигулу тварин.

Від 1 квітня пенсії та соцвиплати будуть розноситися додому. Це робитимуть співробітники пошти у супроводі поліції. На місцевих заправках більше не продаватимуться продукти харчування і напої.

Наразі у Молдові зафіксовано 109 випадків зараження Covid-19. У зв'язку з пандемією в країні ввели надзвичайний стан, який діятиме від 17 березня до 15 травня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції