На Лесбосі відбулися зіткнення мігрантів з поліцією

Мігранти кидали в поліцейських каміння і обливали їх водою.

У центрі для мігрантів на грецькому острові Лесбос в Егейському морі відбулися зіткнення між мігрантами і поліцією.

Мігранти кидали в поліцейських каміння і обливали їх водою. Крім того, мешканці табору підпалили сміттєві баки. Деякі учасники зіткнень отримали травми. Заворушення почалися, коли табір відвідували міністр у справах міграції Греції і його колега з Нідерландів.

Раніше Анкара і Брюссель підписали угоду про повернення в Туреччину мігрантів, які нелегально прибули до Греції, в тому числі і на її острови в Егейському морі. У відповідності з договором мігранти, які прибули в Грецію нелегально після 20 березня, повинні бути повернуті в Туреччину, якщо вони не звернуться до влади з проханням про притулок або якщо їм буде відмовлено у такому проханні.

За кожного повернутого в Туреччину нелегального мігранта ЄС зобов'язався прийняти сирійського біженця з таборів, що перебувають на турецькій території, якщо у нього є достатні підстави для звернення за політичним притулком.

На днях в Туреччину у відповідності з цією угодою були повернуті 49 нелегальних мігрантів, які прибули до Греції з Афганістану, Ірану, Пакистану та Бірми. Це вже третя така група повернутих мігрантів.

Нагадаємо, біженці шукають шляхи обходу Греції і Туреччини, щоб потрапити в Європу. Близько 200 тис. біженців зараз перебувають у Лівії і чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

Крім того, в Греції на острові Лесбос мігранти стрибають у воду, щоб перешкодити вже другого корабля забирати мігрантів з Греції в Туреччину. Їх виловлюють і доставляють у відділок. Згідно з угодою між Анкарою і Брюсселем, турки зобов'язалися приймати назад всіх, хто потрапив до Греції після 20 березня і не попросив притулку. Проїзд назад - європейським рахунок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: