Небезпечний коронавірус атакував Росію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ виявили двох людей, заражених смертоносним вірусом.

У Росії виявили перших людей, заражених китайським коронавірусом, від якого станом на 31 січня загинули вже 213 людей.

Як заявила віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова, це двоє хворих громадян Китаю, повідомляє ТАСС.

Також Голікова зазначила, що пацієнти виявлені в Забайкаллі і Тюменської області.

"Службами Росспоживнагляду на території РФ виявлено двоє хворих новою інфекцією коронавірусу - в Забайкальському краї і Тюменській області. Вони перебувають під жорстким наглядом, ізольовані, їм надається необхідна допомога. Обидва громадяни Китаю", - сказала вона.

У Тюмені інфікованою виявилася студентка з Китаю, яка нещодавно прилетіла з батьківщини. Однак вона подорожувала в компанії ще чотирьох молодих людей. Їх також госпіталізували "про всяк випадок".

У Забайкаллі в лікарню звернулися п'ятеро місцевих жителів, двоє з яких нещодавно повернулися з Китаю. Їх відразу ж госпіталізували і взяли аналізи. Відомо, що це тридцятирічний батько і його дворічна дочка. Дослідження їх аналізів проводиться - діагноз "коронавірус" поставлений "під сумнівом".

Раніше повідомлялося, що вірус дістався вже понад двох десятків країн. 30 січня стало відомо, що коронавірус виявили ще у кількох країнах: в Італії, Індії, на Філіппінах. Низка інших країн заявляли про збільшення кількості інфікованих: Австралія, Японія, Франція, Німеччина, США.

У Сполучених Штатах Америки 30 січня вперше зафіксували передавання смертельного коронавірусу від людини до людини. Раніше такі випадки, крім Китаю, фіксували у Німеччині та Японії.

До України убивчому вірусу поки що не вдалося прослизнути.  

Смертельний коронавірус. Географія поширення станом на 15:00 31 січня
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції