Трамп провів телефонну розмову із Сі Цзіньпінем: говорили про коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами американського президента, Китай успішно протистоїть епідемії.

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову із китайським лідером Сі Цзіньпінем, під час якої вони обговорювали боротьбу проти епідемії невідомого коронавірусу в Китаї.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Щойно провів довгу і дуже хорошу розмову телефоном з китайським президентом Сі. Він сильний, проникливий і сильно зосереджений на веденні боротьби проти коронавірусу. Він відчуває, що у них все добре, навіть будують лікарні всього за кілька днів. Немає нічого легкого, але він буде успішним, особливо коли погода почне теплішати, і, сподіваюся, вірус стане слабшим, а потім зникне", - заявив Трамп.

За його словами, у Китаї панує жорстка дисципліна, а Сі Цзіньпін успішно очолює боротьбу проти хвороби. Він також зазначив, що США готові допомогти Китаю.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Коронавірус. Поширення у світі станом на 9:00 7 лютого
ТСН.ua

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 117 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції