У Берліні відкрився магазин, де легально продають аналог ЛСД

У Берліні відкрився магазин, де легально продають аналог ЛСД

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
806
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Берліні відкрився магазин, де легально продають аналог ЛСД

Фото: Vice news

Уряд має намір оголосити 1CP-LSD незаконним до кінця місяця.

У Берліні працює магазин, що завдяки лазівкам у німецькому законодавстві легально продає аналог ЛСД - 1CP-LSD. Психоделік був синтезований нещодавно і ще не потрапив до списку заборонених урядом речовин.

Як повідомляє Vice, щодня за ним приходять десятки клієнтів, які купують від п'яти до 100 таблеток. Дехто купує 1CP-LSD з метою "повеселитися", інші хочуть упоратися з хронічними болями або психічними захворюваннями.

Психоделік виявився настільки популярним, що власник магазину Карл Філіп Трамп не встигає поповнювати запаси речовини. Прибуток від продажу психоделіка німець хоче витратити на судовий процес проти католицької церкви - за її роль у приховуванні сексуальних злочинів по всьому світу. Рішення продиктоване минулим чоловіка.

Чоловік регулярно купував 1CP-LSD в інтернеті для особистого користування, а потім усвідомив, що засіб можна легально продавати. Стосовно препарату поки проводили мало досліджень, але один із тестів показав, що людське тіло перетворює речовину на ЛСД:

"Побачивши, що її поширюють інші, я пішов до юриста і отримав документ, в якому стверджувалося, що це законно",- зазначив Карл Трамп.

У вересні 2020 року чоловік створив інтернет-магазин і телеграм-канал, а пізніше відкрив точку продажу. Підприємець абсолютно не приховує свою діяльність і розмістив на вході до магазину табличку Wir Verkaufen LSD ("Ми продаємо ЛСД"). 

Нагадаємо, у Лубнах 72-річна та 73-річна пенсіонерки торгували наркотиками. Вони відкрили наркобізнес і активно збували наркотики серед місцевих наркозалежних.

 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
806
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація