Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі затримали ще одного журналіста

Редактор не прийшла на роботу в звичний час, її мобільний телефон відключений.

У Мінську у четвер, 9 серпня, затримали головного редактора інформаційної компанії "БелаПАН" Ірину Левшину у справі про начебто несанкціонований доступ до інформації держінформагентства "БелТА".

Інформацію про затримання Левшиної підтвердив Слідчий комітет Білорусі, повідомляє "БелаПАН".

"З нею проводяться слідчі дії", - заявив начальник відділу інформації і зв'язку з громадськістю центрального апарату СК Сергій Кабаковіч.

Зв'язок з Левшиною зник вранці 9 серпня. Вона не прийшла на роботу в звичний час, її мобільний телефон відключений. Донька Левшиної виявила у її квартирі сліди обшуку і розкритий системний блок комп'ютера.

За інформацією "БелаПАН", в СК буде проведено допит Левшиної, до неї їде адвокат.

Нагадаємо, у Білорусі через підозру у несанкціонованому доступі до інформації держінформагентства "БелТА" затримали головного редактора сайту TUT.BY Марину Золотову. В цілому останніми днями в СК були доставлені 16 білоруських журналістів, вісім з них відпустили після допитів, інших затримали. Із співробітників "БелаПАН", крім Левшиної, раніше затримали журналістку Тетяну Коровенкову.

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

 

Вибір редакції