Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Гонконгу зареєстрували другу смерть від коронавірусу

У Гонконгу зареєстрували другу смерть від коронавірусу

У світі кількість загиблих від Covid-19 зросла до 2010.

19 лютого у Гонконгу зафіксували другу на території країни смерть від коронавірусної інфекції Covid-19.

70-річний загиблий відвідав материковий Китай у січні, повідомляє South China Morning Post із посиланням на представників лікарні принцеси Маргарет.

Стан пацієнта різко погіршився. Він помер у середу 19 лютого, близько сьомої ранку за місцевим часом. 

Попередньо, пацієнт мав діабет та страждав на захворювання нирок. 

Відомо, що 70-річний пенсіонер самотньо жив у Гонконгу, в районі Квай Чунг. Він захворів 2 лютого, а через 10 днів був госпіталізований до лікарні принцеси Маргарет. Коронавірус пацієнтові діагностували 14 лютого, на той момент лікарі оцінювали його стан як критичний. 

Повідомляється, що 22 січня чоловік здійснив одноденну подорож до материкового Китаю. 

Нагадаємо, першу смерть від коронавірусу у Гонконгу зафіксували 4 лютого. Тоді недуга забрала життя 39-річного чоловіка. Загалом у світі нині зареєстрували 2010 фатальних випадків серед пацієнтів, інфікованих Covid-19. Шість із них сталися за межами материкового Китаю: два у Гонконгу та по одному в Японії, Франції, на Філіппінах та на Тайвані.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції