Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зображення натякає на роль російської влади у Brexit.

У Лондоні група анонімних активістів розмістила по всьому місту білборди, які натякають на роль російської влади, зокрема розвідки і президента РФ Володимира Путіна, у Brexit.

Про це у четвер, 8 листопада пише Reuters.

Видання зазначає, що Британія заявила, що не знайшла ніяких доказів того, що Росія втрутилася у голосування щодо Brexit у березні 2016 року. Кремль також неодноразово заперечував навіть спроби втручання, хоча противники Brexit ставили ці заяви під сумнів.

На білбордах зображений президент Росії Володимир Путін, який тримає в руці російський прапор та підморгує, поруч - гасло: "Відзначимо червоний, білий і блакитний Brexit". Літера "R" у слові "Brexit" розвернута та нагадує кириличну "Я".

Група анонімів, яка стверджує, що стоїть за білборд-кампанією, заявила, що вона є "групою офіцерів російської військової розвідки (ГРУ), які прагнуть визнання своєї справжньої ролі у голосуванні щодо Brexit".

"Група сподівається подолати нещодавню необґрунтовану негативну " популярність" ГРУ, розмістивши рекламу, яка висвітлює свою роль у неминучому звільненні Великобританії від ЄС", - заявила група, яка називає себе "Гордим ведмедем".

Крім того, ця група у своєму Twitter оприлюднила відео, на якому Путін їде на собаці з обличчям головного спонсора Brexit-кампанії Аррона Бенкса. "Люди крихітного острова - настав час святкувати", - йдеться у відео.

Учасники групи "Гордий ведмідь" також попросили фінансування, щоб розмістити великий рекламний щит на вокзалі. На ньому мають вихвалятися економічні можливості торгівлі з Росією після Brexit, "включаючи бурхливу торгівлю горілкою".

У спілкуванні з агентством представник анонімної групи заявив російською мовою, що він занепокоєний здоров'ям російської демократії та виступає проти авторитарних тенденцій Москви.

Група також висловила солідарність з російськими журналістами. Водночас представник групи відмовився зізнатися, хто стоїть за цією кампанією.

Зазначається, що у російському посольстві поки не прокоментували ситуацію.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції