У Східній Гуті кількість жертв сягнула понад 900

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медики і місцеві жителі заявляють про використання хлорину під час атаки на місто.

Війська президента Сирії Башара Асада захопили більше половини території Східної Гути.

Про це пише AP з посиланням на заяви правозахисників.

Медики і місцеві жителі заявляють про використання хлорину під час атаки на місто. Однак офіційного підтвердження цієї інформації немає.

За даними спостерігачів, кількість загиблих в результаті обстрілу в Східній Гуті перевищила 900 осіб, передає AFP.

13 січня 2018 року під час атаки сил Асада в сирійській провінції Східна Гута проти мирного населення застосували отруйний газ та повторили атаку 22 січня. Після цього держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Кремль разом із режимом Башара Асада несе відповідальність за загибель людей. Однак сирійські урядові війська продовжать наступ у Східній Гуті поблизу Дамаска, незважаючи на резолюцію Радбезу ООН, яка вимагає запровадити 30-денне перемир’я. За словами президента Сирії Башара аль-Асада, щоденне п'ятигодинне гуманітарне перемир'я, оголошене Росією, та регулярні бойові операції не суперечать одне одному. 

ВідеоАсад заборонив ввезення у Східну Гуту гумконвою

Крім медикаментів, армійці Асада вилучили хірургічні набори, інсулін, крапельниці та устаткування для діалізу. Це мала бути перша за останні три тижні гуманітарна допомога для регіону, який сирійські війська нещадно бомблять, за безпосередньої підтримки росіян.

Асад заборонив ввезення у Східну Гуту гумконвою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції