У США розглядають військовий варіант реакції на ядерну загрозу КНДР

Щоправда, військові дії - це не те, що потрібно робити, вважають у США.

Радник з питань національної безпеки президента США Герберт Макмастер заявив, що в Білому домі розглядають військовий варіант реагування на ракетно-ядерну загрозу з боку Північної Кореї.

Про це пише Укрінформ.

"Для тих, хто казав та робив коментарі з приводу відсутності військового варіанту, такий військовий варіант існує", - заявив Макмастер. Водночас, він зауважив, що адміністрація США все ще сподівається на ефект нових санкцій ООН проти КНДР, які перешкоджатимуть провокаційній діяльності режиму. У цьому зв'язку радник президента США зазначив, що військові дії – це "не те, що ми вважали би за краще робити". Він підкреслив, що зараз потрібно докласти зусиль всієї міжнародної спільноти, щоб розв'язати глобальну проблему, яку становить Північна Корея.

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

 

Водночас, постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі в п'ятницю також виступила із заявою, підкресливши, що ООН майже вичерпала всі варіанти для мирного врегулювання. Вона констатувала, що останні економічні санкції мать вплинути на економічну ситуацію, але для цього потрібен час. "Ми бачимо, що вони (Північна Корея – ред.) продовжують провокації, вони й надалі є безрозсудними", - зауважила Гейлі, додавши, що глава Пентагону Джеймс Меттіс має цілий набір варіантів в цьому питанні.

12 вересня Рада безпеки Всесвітньої організації одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти Пхеньяну. Так, будуть введені обмеження на постачання в КНДР нафтопродуктів. Визначається також ліміт на постачання Північної Кореї сирої нафти — обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців. Також КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків і міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар