У Єрусалимі собаку засудили до страти через побиття камінням

У Єрусалимі собаку засудили до страти через побиття камінням

Засуджений до страти пес / Фото: Ynet.co.il

В Ізраїлі трапився курйоз: безпритульного собаку засудили до страти, визнавши його реінкарнацією померлого адвоката. Проте, одразу ж заявили, що це жарт.

Інтернетом поширилися новина про те, що в Єрусалимі безпритульного собаку засудили до страти через побиття камінням, проте це, насправді, не так, пишуть ізраїльські ЗМІ

1 червня на ізраїльському релігійному сайті "Хадра Хадарі" була опублікована "ексклюзивна інформація" про незвичайний вирок рабинського суду в єрусалимському кварталі Меа Шеарім, який був винесений щодо собаки.

У даній публікації стверджувалося, що головуючий у суді рабин Авраам Дов Левін засудив собаку до страти через побиття камінням. Інцидент стався в середу 1 червня, коли до зали суду пробралася бездомна собака.

Тварина намагалися прогнати, але безуспішно. У повідомленні говорилося, що судді прийшли до несподіваного висновку: в собаку міг вселитися дух якогось адвоката, якому 20 років тому відмовили в задоволенні позову, після чого він проклинав суддів, а кілька років тому помер.

За несподіваним висновком, послідувало обговорення і незвичайний вирок: собаку слід побити камінням. Повідомлялося навіть, що даний вирок був приведений у виконання релігійними дітьми. Після чого собака втекла.

Після цієї публікації ізраїльська організація з захисту прав тварин виступила з різким протестом і зажадала від влади засудити негуманне рішення, прийняте судом рабинів.

Однак 6 червня на релігійному сайті "Кикар шаббат" з'явилося спростування, опубліковане від імені рабина Левіна.

У публікації говорилося, що у викладі ЗМІ історія повністю спотворена. Насправді, до суду зайшла вагітна собака, яка лягла в кутку і відмовлялася залишати приміщення.

Голова суду дійсно жартома згадав про померлого адвоката, душа якого могла переселитися в вперту собаку. Але ніякого "вироку" собаці ніхто не виносив, підкреслює рабин Левін.

Він підтверджує, що діти оточили собаку, проте вона викликала їх інтерес лише тому, що бродячі собаки в Єрусалимі зустрічаються набагато рідше, ніж бродячі кішки.

За словами рабина, саме припущення про те, що рабинський суд міг засудити собаку до побиття камінням, тотожне припущенням, що суд зажадав вбити собаку, щоб використовувати її кров для пасхального ритуалу.

Читайте також:

У Греції на антиурядові акції протесту вийшли собаки

Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

У Саудівській Аравії жінку ув'язнили за водіння автомобіля

У Тель-Авіві запустили "кошерний" автобусний маршрут

Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христа

Повʼязані теми:

Наступна публікація