У Тель-Авіві запустили "кошерний" автобусний маршрут

У "кошерних" автобусах чоловіки сидять окремо від жінок - для останніх призначені місця в задній половині салону.

У Тель-Авіві, який користується репутацією найбільш ліберального ізраїльського міста, з'явилися "кошерні" автобуси, в яких чоловіки сидять окремо від жінок - для останніх призначені місця в задній половині салону.

Маршрут номер 322 виходить з Тель-Авіва до Ашдода через Бней-Брак. Місцеві мешканці в цілому з розумінням поставилися до появи автобуса, місця в якому розподіляються за статевою ознакою.

"Всі, кого навчали відповідно до Галахи (традиційне іудейське право – прим. ред.), підтримують розділення", - зазначив один з пасажирів.

Він підкреслив, що навіть в Нью-Йорку є автобуси, призначені лише для представників однієї статі.

Інший пасажир додав, що чудово розуміє, чому поділ салону за статевою ознакою необхідний. "Конфліктів майже немає", - наголосив чоловік. Детально розповідати про те, що відбувається, якщо пасажири не хочуть дотримуватися встановлених правил, він не став. "Іноді це складний процес, але врешті-решт до них доходить", - пояснив він.

Водночас голова міської ради Яель Даян, яка раніше засідала у Кнесеті, здивована тим, що в Тель-Авіві з'явився "кошерний" автобус. "Треба з'ясувати, чи він знаходиться у приватній власності, але в будь-якому випадку це неприйнятно", - сказала Даян.

Вона рекомендувала пасажирам бойкотувати цей маршрут. "Не може бути, що жінки, навіть релігійні або ультра-ортодокси, не розуміють сенсу розподілу. А що робити з парами, які їздять разом? Щоб сісти разом, їм треба пред'являти свідоцтво про шлюб?", - обурилася Даян.

Читайте також:

В українських потягах запровадять окремі купе для жінок і чоловіків

В Інтернеті з'явився "кошерний" пошуковик

Ізраїльські медики довели, що палять люди з низьким IQ

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: