Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христа

Понтифік оприлюднив фрагменти зі своєї нової книги "Ісус з Назарету", в якій знімає з євреїв провину за загибель месії.

У книзі "Ісус з Назарету" Папа Римський Бенедикт XVI знімає з євреїв провину за загибель Христа. Про це пишуть західні ЗМІ.

Як стало відомо, понтифік напередодні оприлюднив фрагменти зі своєї нової книги "Ісус з Назарету", в якій знімає з євреїв провину за загибель месії.

Для доказу їх невинності понтифік використовує метод теологічного аналізу біблійних текстів і роз'яснює неспроможність колишніх інтерпретацій, результатом яких стали антисемітизм і постійні переслідування народу Книги.

Хоча Ватикан протягом останніх п'яти десятиліть закликає не покладати на євреїв колективну відповідальність за загибель Христа, єврейські теологи вважають, що книга уродженця Німеччини, який перебував свого часу в гітлерюгенді, зіграє позитивну роль у боротьбі з віковими забобонам, що знайшли відображення у сучасних нацизм та антисемітизмі.

У цій книзі понтифіка розповідається про ранні роки життя Ісуса Христа і про його вчення. У другій частині буде описана друга половина життя месії, його смерть і воскресіння.

Нагадаємо, в липні 2010 року повідомлялося, що Папа Римський Бенедикт XVI став автором дитячої книги Друзі Ісуса (Gli amici di Gesu), яка розповідає дітям про 12 апостолів і святого Павла.

Читайте також:

Католицькі священики Австралії шокували громадськість відвертими зізнаннями

Книжка Папи Римського стала бестселером

Ватикан закликав не вірити Wikileaks

Ватикан звинуватив КНР в порушенні свободи релігії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: