Англійка дізналася про вагітність на дев'ятому місяці та народила вдома у вітальні

Дата публікації
Перегляди
1786
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Англійка дізналася про вагітність на дев'ятому місяці та народила вдома у вітальні

Фото: pixabay.com

Жінка вже має двох дітей.

Мешканка англійського міста Давентрі дізналася про вагітність на дев'ятому місяці, а тому народила у себе вдома.

Про це повідомляє видання Daventry Express.

Англійка Черіл Ворсоп має двох дітей. За її словами, була вражена, коли дізналася про 34 тиждень вагітності. Жінка каже, що протягом кількох місяців не мала можливості відвідати лікаря. Утім, протягом цього не набрала ваги, а також не помітила у себе жодних характерних для вагітності симптомів.

Раптом Черіл відчула біль і звернулася до швидкої допомоги. Виявилось, що у неї почалися перейми. Пологи відбувалися просто у вітальні. Телефоном її консультував оператор служби екстреної допомоги. Жінка народила здорову дівчинку вагою 2,7 кг. Дівчинку назвали Рубі.

Парамедики, які прибули на місце, доставили матір та дитину до лікарні. За кілька днів їх виписали. "Я в шоці. Я дуже щаслива, і тепер ця ситуація мене радує", - сказала Черіл Уорсоп.

Як повідомлялося, в Індії 70-річна жінка народила сина за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Це її перша дитина. 70-річна Дживунбен Рабарі та її 75-річний чоловік Мальдхарі разом у шлюбі близько 45 років. Всі ці роки вони намагалися народити дитину, проте марно. Пара вирішила використати допоміжні репродуктивні технології.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
1786
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація