Чи ударить Україна по Росії: відьма зробила передбачення

Чи ударить Україна по Росії: відьма зробила передбачення

Чи вдарить Україна по Росії - передбачення відьми / Фото: ТСН.ua

Відьма Марія Тиха вважає, що на країну-окупантку чекають атаки.

Відьма-тарологиня Марія Тиха передбачає обстріли Росії уже в квітні. Вона вважає, що можуть бути удари по Кримському мосту та ТЕС у Бєлгороді. 

Про це вона сказала на ютуб-каналі "Поговоримо". 

Марію Тиху попросили передбачити, чи будуть обстріли Росії у квітні. Вона зробила розкладення карт Таро та передбачила, що удари по агресору будуть. 

"Падає карта "повішеного" та "відлюдника". Щось відбуватиметься на окупованому Запоріжжі. Будуть ситуації, пов'язані з АЕС. Можуть бути ситуації на Кримському мосту, десь наприкінці квітня. Також їм падає карта "смерті", це може бути втрата фронту, корабля. Також щодо Бєлгороду, то може бути влучання у ТЕС, у них світло вимкнуть", — сказала Марія Тиха.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова розповіла, що локальну перемогу України ознаменує відхід від справ чоловіка, який причетний до війни.

Читайте також: 

Йдуть за заспокоєнням: дедалі більше людей звертаються до астрології і тарології

Йдуть за заспокоєнням: дедалі більше людей звертаються до астрології і тарології

Повʼязані теми:

Наступна публікація