Чорнобиль увійшов у топ-10 найбільш моторошних місць для туристів

Турфірми склали рейтинг місць, куди туристи приїжджають за гострими відчуттями. Український Чорнобиль замикає десятку.

Український Чорнобиль увійшов до десятки наймоторошніших місць для туристів.

За рейтингом турфірм, Чорнобильська зона займає десяте місце серед міст, омріяних любителями гострих відчуттів.

Щороку туристів у Зоні стає все більше. За даними підприємства "ЧорнобильІнтерІнформ", минулого року зону відчуження відвідали 7000 людей, а за 7 місяців цього року - близько 5 тисяч (у стандартній групі з 17 людей вартість поїздки на одного становить 427 грн.). Планується навіть побудувати в Чорнобилі аналог київського Пирогова.

Покинуте місто Прип'ять перетворилося на туристичний об'єкт. Сюди возять бажаючих полоскотати собі нерви, щоб показати всі "красоти" зони відчуження – порожні будинки, покинуті речі, в тому числі розкидані дитячі іграшки, на столах лежать недочитаним газети, на стоянках - поржавілі машини.

Всі інші позиції в рейтингу дісталися зарубіжним страхітливім місцям. Першу десятку очолив музей медичної історії Мюттера у Філадельфії, де представлена колекція черепів, скелет двоголової дитини, сіамських близнюків, у яких є спільна печінка, і труп жінки перетворений на мило.

На другому місці - лагуна Трук в Мікронезії неподалеку від Гаваїв. На дні її покоїться безліч уламків військових кораблів і авіаносців, потоплених в 1944 році під час війни з Японією. Кажуть, душі членів їхніх екіпажів досі бродять у цих краях і можуть стати причиною загибелі допитливих туристів.

Третє місце займає чаклунський ринок Сонора в мексиканській столиці Мехіко. Тут можна подивитися на справжніх відьом, які за 10 доларів вирішать будь-які ваші проблеми. На четвертому місці, як не дивно - знаменитий Острів Пасхи. Ніхто не знає, куди поділися майстри, які виготовили величезні статуї зростанням до 21 м і вагою до 90 тонн. Туристи вважають, що у кам'яних велетнів зловісний вигляд. Розповідають, що досі на острові зникають люди, саме через витівки кам'яних бовванів.

П'яте місце віддали болотам Манчак в Луїзіані поблизу Нового Орлеана. Тут нібито водяться перевертні - rou-ga-rou. Іноді туристи чують їхнє виття. Крім того, в болотах повно голодних крокодилів. На шостому місці - паризькі катакомби, де по обидві сторони довжелезних тунелів лежать кістки й черепи загиблих революціонерів.

На сьомому - будинок Вінчестерів в Сан-Хосе, Каліфорнія, в якому нібито водяться привиди. Ворожка передбачила власниці будинку, спадкоємиці знаменитої збройової компанії Сарі Вінчестер, що її стануть переслідувати примари людей, убитих з вінчестерів.

Восьме жахливе місце у світі - глухий кут Мері Кінг в старій частині Единбурга. Це кілька вуличок, де в XVII ст. лютувала чума. Нещасних, уражених епідемією, замикали в будинках і залишали на вірну смерть. Тепер тут водиться полтергейст.

На дев'ятому місці - Телемськє абатство на Сіцілії, де знаходилася колись резиденція знаменитого лідера сатаністів Алістера Кроулі і де нібито регулярно влаштовувалися сексуальні оргії. Зараз будівля перебуває в напівзруйнованому стані.

Читайте також:

2011 буде оголошено роком вирішення проблем Чорнобиля

Рослини Чорнобиля створили собі "антирадіаційний щит"

У Чорнобилі будують новий саркофаг

У Чорнобилі збудують аналог "Пирогова"

Повʼязані теми:

Наступна публікація