Канадський пенсіонер зібрав рекордну колекцію Санта-Клаусів

Дата публікації
Перегляди
1618
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Канадський пенсіонер потрапив до Книги рекордів Гіннеса, зібравши колекцію Санта-Клаусів, яка складається з 25 тисяч 189 різних його зображень.

Колекція Санта-Клаусів Жан-Гі Лакерра / Фото: canada.com
Канадець Жан-Гі Лакерр зібрав найбільшу в світі колекцію Санта-Клаусів. Всього 74-річному колекціонерові вдалося зібрати 25 тисяч 189 різних зображень Санта-Клауса у вигляді декоративних фігурок, іграшок, посуду, постерів та інших предметів.

За словами Лакерра, він почав збирати свою колекцію в 1988 році, коли тітка його дружини подарувала йому старовинну фігурку Санта-Клауса. Канадський рекордсмен розповів, що з тих пір він то сам купує собі фігурки Санти, то отримує їх у подарунок від друзів.

Досягнення Лакерра було офіційно зареєстровано і внесено до Книги рекордів Гіннеса. Коментуючи рішення комітету Книги включити його колекцію в чергове видання, канадець заявив, що надзвичайно пишається тим, що є рекордсменом. "Це все одно що виграти олімпійську медаль", - підкреслив пенсіонер.

15 грудня Жан-Гі Лакерр вирішив надати всім бажаючим можливість поглянути на його зібрання Санта-Клаусів. Він відкрив у підвалі свого будинку імпровізовану експозицію, в рамках якої виставив всі 25 тисяч 189 Клаусів.

Читайте також:

Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Кримські тролейбуси потрапили до книги рекордів Гіннеса як найстаріші в світі

Книзі Гіннеса – 55 років: рекорди на межі фантастики

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1618
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація