Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із ВККС звільнився заступник голови

Заяву вже підтримали інші члени комісії.

Станіслав Щотка звільнився з посади заступника голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомляє пресслужба ВККС.

"7 серпня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України задовольнила заяву заступника голови комісії Щотки Станіслава Олексійовича про звільнення його з посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за власним бажанням", - йдеться в офіційному повідомленні.

Ця відставка сталася на тлі скандалу з українськими суддями. Напередодні стало відомо, що Генеральна прокуратура буде вимагати обрати запобіжний захід для чотирьох суддів ВККС, а також домашній арешт для них та відсторонення від посад.

ВідеоСуддя Богдан Санін не відповідає займаній посаді - Вища кваліфікаційна комісія суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала Вищій раді правосуддя звільнити Богдана Саніна. Оскільки він не відповідає займаній посаді. Це не означає негайного звільнення, слово - за ВРП. Суддя Окружного адмінсуду Києва Богдан Санін відомий тим, що 30 листопада 2013 року на місяць заборонив акції протесту в столиці. 

Суддя Богдан Санін не відповідає займаній посаді - Вища кваліфікаційна комісія суддів

26 липня співробітники НАБУ разом із Генпрокуратурою провели обшук в Окружному адмінсуді столиці. За інформацією пресслужби НАБУ, обшуки відбувалися в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями Окружного суду. 

Слідство вважає, що голова та деякі судді ОАСК організували винесення завідомо неправосудних судових рішень та втрутились у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Мета цих дій - уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання, встановленого законом для служителів Феміди. 

Керівництву Окружного адмінсуду та його суддям підготовлені підозри за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів і організації ухвалення заздалегідь неправосудних рішень.

В управлінні спецрозслідувань ГПУ повідомили про факт впливу керівництва Окружного адміністративного суду на рішення Конституційного суду, ВККС, Вищої ради правосуддя, які єдині у судовій гілці можуть притягувати до дисциплінарної відповідальності, а також на Державне бюро розслідувань, тиснучи на слідство, щоб викликати на допити.

Щодо тиску на КС, слідчі припускають, що це спричинило скасування закону про незаконне збагачення і визнання незаконною люстрації.

Нагадаємо, раніше у липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасування націоналізації "ПриватБанку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції