Ландік пропонує журналістам сходити до церкви і покаятися

Ландік пропонує журналістам сходити до церкви і покаятися

Ландіка також обурив той, факт, що його називають "хлопчиком на утриманні"

Скандальний депутат незадоволений висвітленням подій, навколо його бійки з дівчиною.

Роман Ландік вважає, що деякі ЗМІ необ'єктивно подавали інформацію про нього. Про це він заявив під час вчорашнього судового засідання.

Зокрема, Романа Ландіка обурив той, факт, що його називають "хлопчиком на утриманні".

За словами підсудного, він незадоволений висвітленням останніх подій, пов'язаних із ним, і телекомпанією, в якій він працював.

"Навіть телекомпанія, в якій я працював, дає на мене сюжет і каже: це не виправдовує його. А в чому я винен, я у вас хочу запитати. У чому? У тому, що я не зміг їй (Коршуновій — ред.) відповісти?", — сказав Ландік.

Пізніше він запропонував журналістам "покаятися".

"Скиньте з себе цей гріх, вибачтеся, якщо ви когось образили, якщо ви погано подумали, якщо ви навіть подумали, що так могло бути, як говорило слідство, якщо навіть на секунду подумали, що це правда. І вам стане легше, сходіть у церкву, поставте свічку. Правду говорити легко і приємно", — зазначив Роман Ландік.

Раніше Роман Ландік обіймав одну з керівних посад у луганській НТРК "ІРТА". Почесним Президентом телекомпанії є батько Романа — народний депутат Володимир Ландік.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство. Тарас Чорновіл висловлював припущення, що за кримінальною справою проти Ландіка стоїть Олександр Єфремов.

Сам Роман Ландік в організації репресій відносно нього також звинуватив народного депутата України, голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Пізніше батько Романа Володимир Ландік заявив, що слова його сина були продиктовані образою.

Читайте також:

Ландік назвав свою справу політичною інтригою, в яку втягнуто президента

Ландік через удар графином забув, як волочив свою жертву

Ландік звинуватив у своїх бідах Єфремова, в якого "вселився диявол"

Ландік хотів розбити 10 пляшок об голову Коршунової

Ландик порадив журналістам сходити в церкву і покаятися

Ландик порадив журналістам сходити в церкву і покаятися

Повʼязані теми:

Наступна публікація