Окупанти відкрили рух для вантажівок по мосту через Керченську протоку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші фури поїхали опівночі 1 жовтня.

У ніч проти 1 жовтня відкрився рух для вантажівок по мосту через Керченську протоку.

Про це повідомляє місцеве видання Керч.Інфо.

Перші вантажівки проїхали по мосту відразу після півночі.

Станом на 21:00 по мосту проїхали понад 2 тисяч вантажних автомобілів.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

Своєю чергою, США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України", Євросоюз назвав це ще одним порушенням РФ, а Велика Британія назвала відкриття мосту черговим прикладом бездумної російської поведінки.

У міністерстві транспорту РФ заявляли, що  забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Керченському мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

ВідеоРосіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Відсьогодні їхати з Росії до окупованого півострова можна наразі лише на легковиках. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Відкриття наполовину готової переправи жваво коментують в Україні та Євросоюзі.

Росіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції