Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підстав для притягнення Холодницького до кримінальної відповідальності немає - Луценко

Проте голова САП співпрацюватиме зі слідством.

Підстав для притягнення до кримінальної відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького наразі нема.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає "Громадське".

"Аналізував як керівник НАБУ пан Ситник, так і я як керівник Генпрокуратури ... І він, і я прийшли до висновку, що в них (плівках, — ред.) явно вбачається дисциплінарне порушення, і відразу скажу, що ніяких хабарів, які вимагав або отримав Холодницький, там не зафіксовано. І тому ніякого кримінального переслідування на цей момент я не вбачаю", - сказав він журналістам.

Холодницький мав розмову із Луценком, після чого вирішив піти у відпустку та написати усі пояснення, співпрацюючи зі слідством. 

"Назар Іванович Холодницький був у мене ... Він прийняв рішення піти на певний час у відпустку, при цьому гарантуючи, що він напише свої пояснення або дасть їх усно, тобто буде співпрацювати з Кваліфікаційною дисциплінарною комісією прокурорів", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. 

Нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. 

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в "одеській справі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції