Порошенко прокоментував ідею радикального звільнення усіх суддів

Президент підрахував збитки від цієї пропозиції.

Президент Петро Порошенко вважає ідею звільнення усіх суддів в один день популізмом та авантюрою, які завдадуть Україні збитків.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає УНІАН.

Порошенко зазначив, що після свого звільнення усі 5 чи 8 тисяч суддів подадуть позов до України до Європейського суду з прав людини і виграють суди.

"Ми ж країна-член Ради Європи, і ми ж не Росія, яка сказала, що не буде виконувати рішення Європейського суду з прав людини. Ми цивілізована європейська країна, 5 чи 8 тисяч суддів підуть до ЄСПЛ, практика Європейського суду нам відома", - заявив він.

"8 тисяч рішень ми отримаємо протягом короткого проміжку часу, ще попросять нас від 20 до 50 тисяч євро кожному виплатити компенсацій за рахунок коштів платників податків і всіх відновити на роботі", - додав Порошенко.

ВідеоАрсен Аваков закликав звільнити всіх суддів

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки вони будуть повністю оновлені.

У Верховному Суді України засудили ідею Авакова і звинуватили його в самопіарі за допомогою цієї теми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: