Російські поети створили під Харковом комуну, де заборонено секс

Російські поети створили під Харковом комуну, де заборонено секс

Комуна "Спарта"

У комуні "Спарта" постійно мешкають близько 10 осіб, переважно - "вигнанці" з Росії. Куріння, лайка, алкоголь та секс у них - табу.

Російські поети організували власну комуну "Спарта" в селі Караван під Харковом. Кілька років тому вони почали будувати свою республіку в Росії, але все закінчилося масовими арештами. В Україні вони вдалися до нової спроби.

Спочатку тут було чотири звичайних будинки. Тепер тут власна сільрада, щоденні засідання парламенту. Поруч з українським висить власний прапор, також у комуні свій гімн.

Богема наймає на роботу, трактористом або дояркою, жителів інших сіл. Місцеві до диваків не йдуть, бо у "спартанців" – суворі правила. У комуні штрафують за куріння, вживання алкогольних напоїв та лайку. Секс - також табу. Жінки з чоловіками живуть окремо.

Постійно у "Спарті" живуть із десяток осіб - переважно вигнанці з Росії.

"Я перебуває у міждержавному розшуку. Мені приписали такі статті як створення незаконного збройного формування, посягання на права і здоров'я громадян, і це несе ідеї людиноненависництва – це з точки зору старого світу", - зізналася представниця парламенту "Спарти" Тамара Костюк.

Нагадаємо, до речі, що нещодавно найвідоміша комуна світу - хіппі-спільнота Христианія в Данії - отримала напівавтономний статус від влади.

Читайте також:

В Україні знайшли поселення амішів: жодної техніки і 15 дітей у кожній родині

Хіппі-комуна Христианія отримала частковий суверенітет від Данії

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

У селі на півдні Франції згуртовуються сектанти, які чекають на Апокаліпсис-2012

Комунари у Німеччині

Комунари у Німеччині

Повʼязані теми:

Наступна публікація