Ще одній категорії установ дозволили бронювати 100% працівників

Ще одній категорії установ дозволили бронювати 100% працівників

Виконавці грантових проектів міжнародних партнерів підлягають бронюванню на 100%

В Україні запрацював новий порядок бронювання для виконавців проєктів міжнародної технічної допомоги.

Кабінет міністрів України затвердив повне бронювання для осіб, які є виконавцями проєктів міжнародної технічної допомоги.

Ця норма закріплена у постанові Кабміну від 5 червня 2024 року №650.

Згідно з новим порядком, представництва донорських установ та виконавці проєктів міжнародної технічної допомоги, які визнані критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, мають подати список до Секретаріату Кабінету міністрів України для включення до переліку.

Важливо зазначити, що для представництв донорських установ та виконавців проєктів міжнародної технічної допомоги, які є критично важливими, не застосовується обмеження щодо кількості військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню. Тобто відстрочку від мобілізації можуть отримати всі працівники установи.

Перелік критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємств, установ та організацій, до яких належать представництва донорських установ та виконавці проєктів міжнародної технічної допомоги, затверджується Секретаріатом Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК) та енергетики також зможуть бронювати до 100% працівників.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація