Синоптикиня попередила про похолодання: де будуть заморозки

Трохи дощитиме у Чернігівській та Полтавській областях.

Заморозки.

Заморозки. / © Associated Press

У вівторок, 23 квітня, у більшості областей буде суха - хоч не дуже тепла погода. Вночі на заході країни ймовірні заморозки.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

"Найближча ніч буде дуже холодною в західних областях - там ймовірні заморозки. На решті території України вночі +4+9°", - йдеться у повідомленні.

Вдень 23 квітня найтепліше буде на півдні та південному сході - 16+20° тепла. Найхолодніше - у північній частині - 12+15° тепла. На заході та в центрі - 14+17° тепла. 

"Дощі 23-го квітня пройдуть в Україні лише вночі - місцями, періодичні. Впродовж дня вівторка - переважно сухо. Хіба на Чернігівщині та Полтавщині трохи понакрапає", - попередила Діденко.

У Києві 23 квітня вдень опадів не очікується. Вночі температура повітря становитиме +6°, вдень - +12-14°.

Нагадаємо, метеорологиня Віра Балабух повідомляла, чи будуть ще заморозки і сніг у квітні. Так, за її словами, до України прийшов циклон, який приніс похолодання та опади. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Пов’язані теми

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie