Співробітник "Укрпошти" вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
98к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співробітник "Укрпошти" вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію

Фото: Associated Press

Працівник пошти побоюється побічних ефектів після щеплення.

Один із працівників "Укрпошти" погодився вакцинуватися лише за чималеньку суму грошей. За примусове щеплення від коронавірусу він вимагає 1 млрд євро.

Про це в соцмережі повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

"Як ви думаєте навіщо топ-менеджерам така висока зарплата? Для того, щоб якщо що, я міг виплатити 1 млрд євро шкоди працівнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. А якщо ні, то чекає мене казенний дім і 365 стаття Кримінального кодексу за примусову вакцинацію", - розповів Смілянський.

За його словами лист на своє ім'я, надрукований на друкарській машинці, він отримав поштою.

"У вас може виникнути питання - чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш. Загалом бажаю всім фізичного, і що головне, ментального здоров'я", - написав керівник компанії.

Нагадаємо, що з 21 жовтня, набирають чинності нові правила проїзду в транспорті міжміського сполучення. Тепер окрім квитка пасажиру потрібно мати COVID-сертифікат, або ПЛР-тест, або довідку про антитіла. Контролювати наявність документів мають водії в автобусах та провідники в поїздах.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
98к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація