У Волинській області коронавірус виявили у 7-річної дитини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині стан дівчинки задовільний.

У Волинській області нову коронавірусну інфекцію зафіксували в 7-річної дитини.

Про це повідомили у пресслужбі ОДА.

"23 березня мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. Під час огляду температура 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98%. Дитині проведено експрестести на грип А і В - результат негативний, сімейний лікар ухвалила рішення провести забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у дитини і батька", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, біоматеріали одразу були відправлені до обласного лабораторного центру.

"23 березня ввечері – температура тіла дівчинки становила 38,2. 24 березня стан дитини задовільний, температура вранці – 36,7, ввечері - 36,7. 24 березня отримано позитивний результат ПЛР на COVID-19 у дитини", - додали в ОДА.

Станом на ранок 25 березня стан дитини задовільний, температура – 36,6.

Згідно зі стандартом медичної допомоги, дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані.

Наразі проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Коронавірус в Україні, мапа, 25 березня, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції