Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український політв’язень Кольченко припинив голодування

У нього значно погіршився стан здоров’я.

Засуджений у Росії український політв’язень Олександр Кольченко припинив голодування через сильне погіршення стану здоров’я.

Про це повідомив його адвокат Андрій Лєпьохін.

"Олександр Кольченко сьогодні припинив голодування. З його слів, він дуже ослаб, вже став непритомніти. У нього впав рівень цукру в крові, і йому вже ставили глюкозу. За час голодування його вага знизилася до 54 кг. Сьогодні його за медичними показаннями збиралися переводити із санчастини колонії, де він перебував протягом голодування, в тюремну лікарню", - йдеться у повідомленні.

Александр Кольченко сегодня прекратил голодовку. С его слов, он очень ослаб, уже стал падать в обморок. У него упал...

Опубліковано Андреєм Лепёхиним 7 червня 2018 р.

Він також зазначив, що багато хто намагався змусити Кольченка припинити голодування, однак це рішення він ухвалив самостійно. Так само, як і він прийняв ухвалив розпочати його для солідарності з іншим політв’язнем Олегом Сенцовим.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Згодом, Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова.

ВідеоМатері Сенцова та Кольченка звернулися до президента України

Жінки звернулися до президента України, аби він посприяв якнайшвидшому звільненню їхніх синів. Сенцов у російській в'язниці голодує вже 22 день, Кольченко – п'ятий.

Матері Сенцова та Кольченка звернулися до президента України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції